KOMPOZİT SANAYİNİN ÖNCÜ DİSTRİBÜTÖRÜ

40 YILLIK KOMPOZİT YOLCULUĞU

Ülkemizdeki şirketlerin yaklaşık %95'i aile şirketlerinden oluşuyor. Yapılan araştırmalara göre; Türkiye'deki aile şirketlerinin %80'i 5. yılına, %96'sı 10. yılına ulaşamıyor. Bu gerçeklik temelinde,bir aile işletmesi olarak 40. yılımıza erişmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bugünlere başta çalışanlarımızın özverili çalışmaları, değerli müşterilerimiz ve tedarikçilerimizin sınırsız güveni ve desteği ve tabi ki aile üyelerinin birlik,beraberlik ve dayanışma içinde olmaları sayesinde ulaştık.

Yaptığımız her işin en iyisini yapmaya çalışmak; müşterilerine,tedarikçilerine,çalışanlarına,meslektaş ve rakiplerine karşı herzaman dost ve güvenilir olmak,hiç bir koşulda vazgeçmediğimiz temel prensibimiz oldu. Bu prensibimiz sayesinde, sektörümüzün en seçkin ve en seçici müşterileri ve tedarikçileri ile kuruluşlarından beri kesintisiz iş ortaklığımız sürmektedir.Bu güven ve itibar, bizim 40 yılda biriktirdiğimiz en büyük sermayemizdir. Tümüne şükran borçluyuz.

1977 yılında başladığımız 40 yıllık kompozit yolculuğuna; müşterilerimizi günümüz üst kalite standartları ve geleceğin trendleri ile buluşturarak, öncü ve lider distribütör kimliğimizi sürdürerek devam edeceğiz.

©2018 - MASKİM Tüm Hakları Saklıdır.
TTR BİLİŞİM